St. George Studios

Τα St. George Studios βρίσκονται στο Μπατσί της Άνδρου και ανήκουν στην Ρίτσα Μαλταμπέ. Είναι χτισμένα σε δύο κτίρια με άνισα επίπεδα σε απόσταση 350 από την παράλια και την Αγορά. Όλα τα στούντιο έχουν ξεχωριστές εισόδους, αυτόνομα μπαλκόνια και πανέμορφη θέα.

Τα δωμάτια είναι πλήρως εξοπλισμένα με air-condition, τηλεόραση, ψυγείο, κουζινάκι, ντουλάπια. Στην διάθεση του επισκέπτη βρίσκετε επίσης κοινόχρηστος χώρος για πάρκιγκ.

Διεύθυνση: Μπατσί

Περιοχή: 84501, Άνδρος
Τηλέφωνο:22820-41591, 210-9851964
Ιστοσελίδα: stgeorgestudios.com

Μπατσί, Άνδρος

Το Μπατσί είναι το σημαντικότερο τουριστικό θέρετρο της Άνδρου. Απέχει 27 χλμ. από τη Χώρα και 8 χλμ. από το Γαύριο. Είναι ένα παραδοσιακό, παραθαλάσσιο χωριό κτισμένο σ’ έναν όρμο στις δυτικές ακτές της «αρχόντισσας του Αιγαίου», οι οποία βρίσκετε μόλις δύο ώρες από την Ραφήνα.

Περιβάλλεται από καταπράσινα τοπία, ενώ πραγματικό στολίδι της περιοχής αποτελεί η μαγευτική του παραλία. Στο Μπατσί θα απολαύσετε φρέσκα ψάρια και θαλασσινά στις ταβέρνες και εστιατόρια, ξεχωριστή δύση του Ηλίου στα café-bar, και θα διασκεδάσετε στα club.